دانلود بازی فکری نیبلر Fruit Nibblers v1.19.3 برای اندروید

دانلود بازی فکری نیبلر Fruit Nibblers v1.19.3 برای اندروید


از قدرت نیبلر ها استفاده کنید تا مقدار میوه ها ثابت بماند و همچنین خزنده ها نابود شوند. به یاد داشته باشید که چالش های مختلفی پیش روی شماست که با پیش روی در بازی سخت تر نیز خواهند شد!

بازی "Fruit Nibblers" جذاب و زیبا به وسیله سازندگان بازی پرندگان خشمگین طراحی شده است. گیم پلی این بازی سرشار از شخصیت های بامزه و پازل های تازه و میوه ای است. ساکنان خزنده جزیره از اینکه گروه ما تمام میوه ها را می خورد راضی نیستند و هر کاری می کنند تا آنها را متوقف کنند. شما باید از قدرت نیبلر ها استفاده کنید تا مقدار میوه ها را ثابت نگه داشته و در این بازی از دست آن خزنده های آزار دهنده فرار کنید.

حداقل 3 میوه هم شکل را پیدا کنید تا کورال، اکتو و بقیه گروه را صدا کنید. این حیوانات ترفند های خاصی دارند. از قدرت های ویژه آنها استفاده کنید تا میوه های بیشتری بخورید، خزنده ها را سرنگون کنید و موانع را از سر راه بردارید.

بازی Fruit Nibblers بسیار ساده است! فقط سه میوه هم شکل را پیدا کنید و شروع به خوردن کنید! یادگیری و انجام آن آسان است، اما با بیش از 200 مرحله و همچنین مراحلی که قرار است اضافه شود، همواره یک چالش منتظر شما است.

وارد یک ماجراجویی زیبا در جزیره شوید و در مراحل منحصر به فرد و گیج کننده، موانع را از سر راه خود بردارید. همچنین می توانید با اتصال به فیسبوک، دوستان خود را به مبارزه دعوت کنید، پیشرفت آنها را در نقشه جزیره ببینید و هدایای ویژه ای را تقسیم کنید.

برخی موجودات سعی خواهند کرد که مهمانی میوه شما را خراب کنند. پیدا کردن هم نوع میوه های کنار خزنده می تواند او را از بین ببرد، اما در برابر دشمنان قوی تر شما باید زیرکی بیشتری به خرج دهید. در مبارزه با غول ها، مهارت های شما در برابر قوی ترین خزنده ها آزمایش می شود.

نکاتی در مورد اجرای بازی

- بازی به صورت آفلاین نیز قابل اجرا خواهد بود.


 hajm حجم : 82 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم 


دیدگاه ها

ارسال نظر

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.