مقالات

شش مرحله ای که دیزنی را از فرش به اوج رساند

چشمان جان لستر، خیس است و انگار به خاطر همین نمناکی، می درخشد. دستش را دراز می کند و به گرمی دستم را می فشارد. موقع حرف زدن، به عمق چشمانم نگاه می کند. لستر درکی قوی دارد و می تواند کوچک ترین چیزها را احساس کند. برای مدیران دیگر استودیوها، شاید این موضوع نشانه ای از ریاکاری یا حتی بازی دادن بقیه افراد به نظر برسد. اما لستر، مدیر تولید استودیوهای انیمیشن سازی والت دیزنی و پیکسار، احتمالا با حرارت ترین، احساسی ترین و پرشورترین کسی است که در هالیوود کار می کند. پس باید دیدگاه های بدبینانه تان را پشت در دفتر مملو از اسباب بازی او بگذارید و بعد وارد شوید.

ادامه مطلب »

چرا اکثر کاراکتر های انیمیشنی چهار انگشت دارند؟

بسیاری از کاراکتر های معروف انیمیشنی که ما می شناسیم همچون میکی موس، گوفی، باب اسفنجی و بسیاری دیگر چهار انگشت دارند. به این معنا که سه انگشت و یک انگشت شصت و انگشت کوچکی در کار نیست. شاید در نگاه اول این نکته از نظر پنهان بماند اما با کمی توجه می توانیم به راحتی به این مسئله پی ببریم.

ادامه مطلب »

آموزش ساخت بنر متحرک در فتوشاپ

 در این آموزش نحوه ساخت یک بنر متحرک توسط نرم افزار Photoshop را به شما به صورت کاربردی آموزش داده می شود تا بتوانید با این آموزش از صرف هزینه های گزاف برای این بنرها به طراحان جلوگیری کنید و خودتان به این پیشرفت برسید.

ادامه مطلب »

۱۰ راز ضروری موفقیت

چطور یک نفر به موفقیت بسیار چشمگیری دست پیدا میکند؟ بعضی معتقدند شانس و اقبال دخیل است، برخی هم زیرکی را دخیل میدانند. اما حقیقت امر این است که موفقیت با آمیزه ای هر دوی اینها به دست می آید. تعریف موفقیت خیلی کار دشواری است چون تا حد زیادی به معیارهای تعریف بستگی دارد. برخی به پول می اندیشند. برخی به زندگی خوب و داشتن تعطیلات برای سفر رفتن فکر میکنند. برخی هم به ساختن یک دستاورد برای خودشان فکر میکنند. فرقی نمی کند تعریف شما از موفقیت چه باشد اما مطمئنا این ۱۰ مورد می تواند به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند.

ادامه مطلب »