مقالات

آموزش ساخت بنر متحرک در فتوشاپ

 در این آموزش نحوه ساخت یک بنر متحرک توسط نرم افزار Photoshop را به شما به صورت کاربردی آموزش داده می شود تا بتوانید با این آموزش از صرف هزینه های گزاف برای این بنرها به طراحان جلوگیری کنید و خودتان به این پیشرفت برسید.

ادامه مطلب »

۱۰ راز ضروری موفقیت

چطور یک نفر به موفقیت بسیار چشمگیری دست پیدا میکند؟ بعضی معتقدند شانس و اقبال دخیل است، برخی هم زیرکی را دخیل میدانند. اما حقیقت امر این است که موفقیت با آمیزه ای هر دوی اینها به دست می آید. تعریف موفقیت خیلی کار دشواری است چون تا حد زیادی به معیارهای تعریف بستگی دارد. برخی به پول می اندیشند. برخی به زندگی خوب و داشتن تعطیلات برای سفر رفتن فکر میکنند. برخی هم به ساختن یک دستاورد برای خودشان فکر میکنند. فرقی نمی کند تعریف شما از موفقیت چه باشد اما مطمئنا این ۱۰ مورد می تواند به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند.

ادامه مطلب »

مسکات چیست؟

طراحی مسکات یا کاراکتر گرافیکی یک نشانه تصویری است که به صورت شخصیت انسانی یا حیوانی و یا حتی شی جاندار طراحی میشود.از مسکات میتوان به عنوان نشان تجاری یک شرکت و یا نماد یه رویداد ورزشی مثل المپیک استفاده نمود.تیم های ورزشی، انجمن یا شرکت ها، موسسات و دانشگاه ها و مسابقات ورزشی و علمی می توانند دارای مسکات باشند.مسکات نماد یک گروه است، خواه ورزشی، صنعتی یا سیاسی.

ادامه مطلب »

۵ اصل تایپوگرافی که طراحان باید بدانند

هر جا که نوشته‌ای باشد، تایپوگرافی هم وجود دارد! با استفاده از این تکنیک ما می‌توانیم ظاهر نوشته و حسی را که به کاربر منتقل می‌نماید، تغییر دهیم. ظاهر نوشته تاثیر زیادی روی کاربر دارد و همین دلیل خوبی است برای اینکه اصول تایپوگرافی را خوب متوجه شویم. در این مطلب ۵ اصل مهم در تایپوگرافی را یادآور می‌شویم که طراحان بزرگ همیشه رعایت می‌کنند.

ادامه مطلب »